Ukash

Ukash jest jedną z najpowszechniejszych, współczesnych opcji płatniczych stosowaną w handlu elektronicznym. Ukash to także niezwykle popularna opcji płatniczych występująca w zakładach sportowych na linii gracz – bukmacher. Ten rodzaj "wirtualnej kasy" służyć nam może nie tylko do zasilania naszych kont na stronie bukmachera, ale także np. do zakupów internetowych...

Ukash bony pieniężne
 
 

Co to jest Ukash?w górę

Ukash jest jedną z najpowszechniejszych, współczesnych opcji płatniczych stosowaną w handlu elektronicznym. Ukash to także niezwykle popularna opcji płatniczych występująca w zakładach sportowych na linii gracz – bukmacher. Ten rodzaj "wirtualnej kasy" służyć nam może nie tylko do zasilania naszych kont na stronie bukmachera, ale także np. do coraz popularniejszych zakupów internetowych. Definicja Ukash jest bardzo prosta jest to bowiem metoda płatnicza pozwalająca na skorzystanie z pieniędzy, po wcześniejszym wykupieniu tzw. "bonu ukash". Następnie ów "bon" realizujemy za pomocą jego jednarozowego kodu. Ukash jest kontrolowany przez Urząd Kontroli Finansowej w Londynie.

Jak skorzystać z usługi Ukash w zakładach bukmacherskich? – krok po krokuw górę

 1. Wejdź na serwis www.dotpay.pl
 2. Po prawej stronie strony kliknij w baner "Kup kupon Ukash"
 3. Na następnej stronie podaj wartośc kuponu, który chcesz zakupić.
 4. Teraz wybierz metodę płatności (przelew, "Moje rachunki" lub "Zapłać w Zabce").
 5. Przykładowo wybieramy przelew bankowy i po chwili zostajemy przeniesieni do strony banku.
 6. Po zalogowaniu, potwierdzamy przelew
 7. Po chwili na ekranie pojawia się nam 19 cyfrowy kod (dodatkowo numer dostajemy na maila).
 8. Nastepnie przechodzimy np. na stronę wybranego bukmachera.
 9. Po zalogowaniu się na konto przechodzimy do opcji Wpłata -> Ukash. Podajemy 19-cyfrowy kod oraz kwotę (możemy wpłacić część pieniędzy, resztę sobie zostawiając). Akceptujemy, odświeżamy stronę i możemy cieszyć się grą. Łatwe prawda?
  (źródło: http://www.ukash.com.pl/)

Gdzie można nabyć kupony Ukash?w górę

Bony Ukash możemy nabywać na wiele rozmaitych sposobów. Możemy kupić je w jednej z kilku tysięcy placówek właściwie w każdym większym państwie na całym świecie. Sklepy naziemne, w kórych możemy kupić bon Ukash oznaczone są logiem ePay. Ukash możemy kupić też za pomocą serwisu internetowego dotpay.pl.. Ponadto niektóre bankomaty i kioski mają je w swojej ofercie.

Jakie są korzyści korzystania z Ukash?w górę

 • nie musimy posiadać konta bankowego, karty kredytowej ani podawać żadnych danych!
 • bony Ukash są bardzo proste, szybkie i bezpieczne w realizacji;
 • kupony Ukash są akceptowane niemalże przez wszystkich bukmacherów internetowych;
 • brak prowizji i dodatkowych opłat;

Wady wynikające z korzystania z usług Ukashw górę

 • niestety przy użyciu bonów Ukash nie możemy dokonywać wypłat od bukmacherów; 
 • musimy posiadać gotówkę przy sobie lub na koncie do ich zakupu (choć to oczywiste) :)

Bukmacherzy oferujący wpłaty przez Bony Ukashw górę

Bukmacherzy internetowi, którzy mają w swoich kanałach płatniczych opcję Bony Ukash to:

- 10Bet;

- 188Bet;

- 888Sport;

- Bet365;

- BetVictor;

- Bwin;

- Betsson;

- William Hill;

- Expekt;

- Blue Square;

 

Podsumowanie Ukashw górę

Kupony czy też bony Ukash to przyszłość wśród metod płatniczych jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie w internecie. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że nie są pobierane od nich żadne opłaty czy prowizje. Jeszcze ważniejszym czynnikiem jest to, że są właściwie pozbawione jakiejkolwiek kontroli i nadzoru ze strony innych podmiotów, co sprawia, że bon Ukash możemy wykorzystać właściwie w każdym celu (także wpłacając pieniądze do bukmachera online). Mówiąc dosadniej państwa, które zaostrzają swoje przepisy wobec bukmacherów, wynikające z nieodprowadzania przez nich podatków nie byłyby w stanie kontrolować przelewów pieniędzy na konta bukmacherów. Jedyną szansą dla nich byłoby więc zaczerpnięcie informacji od... firm bukmacherskich, a przecież żadna z nich nie wyda swojego klienta.