Paysafecard

Paysafecard to popularny w Europie środek płatniczy typu prepaid. Paysafecard można nabyć w jednym z 450 tysięcy punktów sprzedaży na świecie. Paysafecard umożliwia dokonywanie płatności w 4 tysiącach sklepów partnerskich w Internecie. Ta forma płatności jest bardzo popularna na portalach oferujących gry i w serwisach społecznościowych. Z systemu tego korzystają też bukmacherzy online.

Paysafecard metoda płatnicza

Czym jest Paysafecard?w górę

Paysafecard to nic innego jak karta prepaid, za pomocą której można dokonywać w bezpieczny i łatwy sposób płatności w Internecie. Paysafecard można kupić w jednym z 450.000 punktów sprzedaży na całym świecie. Na paysafecard znajduje się 16-cyfrowy PIN. Aby dokonać płatności należy wprowadzić ten PIN. Zaletą Paysafecard jest to, że nie trzeba podawać swoich danych osobowych, numeru konta ani innych danych podczas dokonywania płatności.

Jak korzystać z Paysafecard?w górę

  1. Należy kupić Paysafecard w najbliższym punkcie sprzedaży. Paysafecard są dostępne w kioskach, na stacjach benzynowych i w wielu innych miejscach. Aby znaleźć najbliższy punkt sprzedaży można skorzystać z wyszukiwarki punktów sprzedaży na stronie www.paysafecard.com.
  2. Podczas zakupu Paysafecard należy wybrać odpowiadający nam nominał (20, 50, 100 lub 300 zł).
  3. Płatności za pomocą Paysafecard dokonuje się za pomocą wprowadzenia 16-cyfrowego PINu.
  4. PINy można ze sobą łączyć w celu opłacenia większych kwot.

Jakie korzyści wynikają z korzystania z Paysafecard?w górę

  • Gwarancja bezpieczeństwa dzięki prepaid.
  • Możliwość dokonywania płatności konieczności podawania swoich danych osobowych, numeru konta itp.
  • Dostępność w ponad 400 tysiącach punktów sprzedaży na całym świecie.
  • Wyszukiwarka punktów sprzedaży dostępna na stronie Paysafecard.
  • Nieodpłatne korzystanie przez pierwsze 12 miesięcy.
  • Dokonywania płatności w ten sposób umożliwia 4 tysiące sklepów internetowych oraz bukmacherzy internetowi.

Wady wynikające z korzystania z Paysafecardw górę

Jeżeli w ciągu 12 miesięcy nie zostaną wykorzystane środki, od 13. miesiąca będzie potrącana opłata operacyjna w kwocie 5 zł za miesiąc (za każdy PIN z Paysafecard).

Podsumowaniew górę

Paysafecard to bez wątpienia bardzo prosty i wygodny sposób dokonywania płatności w Internecie. Zaletą Paysafecard jest przede wszystkim możliwość dokonywania płatności bez podawania naszych danych, numeru konta i innych. Wystarczy po prostu wpisać 16-cyfrowy PIN znajdujący się na Paysafecard i to wszystko. Mimo że Paysafecard oferuje niskie nominały, można płacić nawet wysokie kwoty, dzięki możliwości łączenia PINów. Paysafecard to świetne rozwiązanie jeśli potrzebujemy szybko dokonać płatności a nie chcemy lub nie możemy skorzystać z naszego konta bankowego. Wystarczy pójść do najbliższego sklepu, kupić Paysafecard i już można  dokonywać płatności w sklepach internetowych, serwisach społecznościowych, portalach z grami. Jest to także opcja płatnicza którą umożliwiają zakłady bukmacherskie online, np. Bet 365, Bwin czy William Hill.