PayPal

System płatniczy PayPal oferuje szybkie dokonywanie płatności oraz zapewnia bezpieczeństwo danych osób z niego korzystających. Przy pomocy PayPal można dokonywać płatności w większości sklepów internetowych na całym świecie. Jest to także wygodna opcja płatności którą posiadają bukmacherzy online.

Paypal system płatniczy

Czym jest PayPal?w górę

PayPal to wygodny i bezpieczny system płatniczy, popularny od lat na całym świecie. Zwiększająca się z każdym rokiem liczba użytkowników PayPal potwierdza jego wysoką pozycję wśród firm oferujących płatności w Internecie. System PayPal oferuje jeden z najlepszych na świecie systemów ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami. Dodatkowym udogodnieniem jest dokonywanie płatności bez konieczności podawania wielocyfrowych kodów, które często wpisujemy błędnie. W systemie PayPal nie trzeba ich wpisywać. Wystarczy zarejestrować się na stronie, a następnie wpisać swój adres e-mail i hasło i gotowe. Dzięki PayPal można w łatwy i szybki sposób dokonywać płatności za pośrednictwem Internetu w sklepach, na aukcjach a nawet bukmacherzy internetowi umożliwiają korzystanie z PayPal.

Jak korzystać z PayPal?w górę

  1. Aby móc korzystać z systemu PayPal niezbędna jest rejestracja na stronie www.paypal.com.
  2. Następnie należy powiązać z założonym na PayPal kontem swój rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową.

Jakie korzyści wynikają z korzystania z systemu PayPal?w górę

  • Dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności w sklepach internetowych na całym świecie.
  • Ochrona przed nadużyciami oraz nieautoryzowanymi transakcjami.
  • Brak konieczności wpisywania PINów i kodów, aby dokonać płatności wystarczy podać e-mail i hasło z systemu PayPal.
  • Bezpłatna rejestracja i dokonywanie  płatności oraz przelewów  w przypadku korzystania z salda konta PayPal lub rachunku bankowego.
  • Możliwość odbierania i przekazywania pieniędzy w 190 krajach.
  • Możliwość sprzedawania na platformach handlowych z większym zyskiem.
  • Akceptowanie płatności od kupujących na całym świecie.

Podsumowaniew górę

PayPal to system płatniczy, z którego korzysta się na całym świecie. Oferuje łatwe, szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności online w sklepach internetowych, na platformach handlowych  opcję tą doceniają też takie zakłady bukmacherskie online jak Bet 365, Bwin, Paddy Power czy William Hill. Dzięki PayPal możemy w bezpieczny sposób płacić za usługi w każdym momencie, nawet wtedy, kiedy nie mamy dostępu do komputera. Dzięki mobilnej wersji strony można dokonywać płatności za pomocą smartfonów i innych urządzeń mobilnych