Neteller

Neteller to portfel internetowy umożliwiający użytkownikom przesyłanie, otrzymywanie pieniędzy z konta gracza u danego bukmachera czy kasyna online. Dodatkowo przelewy bankowe i możliwość wyrobienia karty płatniczej PREPAID firmy Mastercard i używania jej przy dokonywaniu zakupów w sklepach na całym świecie. Neteller jest jednym z najstarszych portfeli online, otwartym w 1999 roku.

Neteller system płatniczy

Co to jest Neteller?w górę

Firma Neteller to jeden z największych na świecie portfeli elektronicznych upoważniony przez FSA do prowadzenia działalności polegającej na pośredniczeniu w transakcjach przekazów pieniężnych. Istota działania Netellera sprowadza się do przelewaniu środków pieniężnych z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa i poufności we wskazane miejsce. Dzięki stworzeniu internetowego rachunku płatniczego ePortfel NETELLER zyskał miliony klientów z ponad 180 krajów na całym świecie. Neteller podlega regulacjom regulacjom wydanym przez Urząd Kontroli Finansowej w Wielkiej Brytanii.

Kto może korzystać z usług Neteller?
Z usług Netellera mogą korzystać osoby fizyczne, prawne, a także partnerzy firmy.

Jak wysłać przelew w Neteller? – krok po krokuw górę

 1. Wejdz na stronę Netellera. Kliknij tutaj -> link http://www.neteller.com/pl/
 2. Zarejestruj się w serwisie i załóż bezpłatny ePortfel NETELLER
 3. Zaloguj się do swojego rachunku NETELLER
 4. Wybierz opcję „Przelew wychodzący” z menu po lewej stronie i kliknij zakładkę „Przelew”
 5. Wprowadź adres e-mail odbiorcy, kwotę i walutę oraz opcjonalnie własną wiadomość.
 6. Wybierz opcję „wyślij” – środki natychmiast zostaną przeniesione z Twojego na rachunek odbiorcy, a obie strony otrzymają potwierdzenia e-mail.

Jeśli nie znasz waluty, w której prowadzony jest rachunek NETELLER odbiorcy, lub wiesz, że odbiorca nie ma jeszcze rachunku NETELLER, wybierz walutę Twojego rachunku NETELLER, aby uniknąć dodatkowych opłat za wymianę waluty.

(źródło www.neteller.com/pl/)
 

Jak odebrać/wypłacać pieniądze z konta bukmachera do Netellera?w górę

Wypłaty środków finansowych na konto w Neteller możemy dokonać na kilka sposobów:

 1. Przelewając pieniądze na naszą kartę kredytową (CVV)
 2. Przelewając pieniądze na kartę Neteller.
 3. Przelewając pieniądze na nasze konto bankowe.

Wypłata pieniędzy przez Neteller:

 1. Otwórz powiadomienie e-mail
 2. Zaloguj się do swojego rachunku NETELLER. Środki będą dostępne od razu
 3. Możesz korzystać z otrzymanych pieniędzy w innych witrynach, wysłać je do kogoś innego za pomocą naszej usługi Przelewu lub wypłacić pieniądze.

(źródło www.neteller.com/pl/)

Jakie są korzyści korzystania z Neteller?w górę

 • Wiarygodność, szybkość i bezpieczeństwo transakcji;
 • możliwość wpłacania i wypłacania u wielu internetowych bukmacherów;
 • Możliwość otrzymania karty bankomatowej PREPAID card firmy MasterCard;
 • Neteller dostępny jest w wielu wersjach językowych i walutach;
 • Firma działa na rynku od 1999 roku, posiada prawie 2.5 mln klientów, zatrudniając ponad 500 pracowników, a jej obroty przekraczają 4 miliardy dolarów!

Wady wynikające z korzystania z usług Neteller:w górę

Jedyną, ale za to nieznaczną skazą na obliczu Netellera są prowizje od przekazu środków, które jednak są bardzo niskie. Odbiorca nie ponosi żadnych opłat za przelew, natomiast nadawca pokrywa opłatę w wysokości 1,9% od wypłacanej kwoty. Ta prowizja jest potrącana bezpośrednio z naszego rachunku NETTELER przed przesłaniem środków do odbiorcy.

Podsumowanie Neteller:w górę

Neteller to niewątpliwie bardzo dobra alternatywa dla Moneybookers czy przelewów24, a pamiętajmy, że nie wszyscy bukmacherzy oferują w/w metody wpłat/wypłat naszych środków. Neteller to bez wątpienia szybki, wygodny, bezpieczny i łatwy sposób wpłacania środków na konta bukmacherów internetowych. Pomimo prowizji (zresztą niewysokich) jest to opcja godna polecania, zwłaszcza dla graczy chcących wpłacić mniejszą kwotę pieniędzy czyli tzw. graczy rekreacyjnych. Zauważmy, że przy wypłatach o dużej wartości ("grubi gracze") niemalże 2% prowizja może stanowić poważny problem...