Click2Pay

Click2Pay

Click2Pay to serwis płatniczy oferujący swoim klientom proste, bezpieczne i bezgotówkowe transakcje w sieci. Click2Pay daje nam możliwość przelewania środków finansowych z naszego konta jak i również na nasze konto o każdej porze dnia i noc...

Click2Pay portfel elektroniczny
 
 

Co to jest Click2Pay?w górę

Click2Pay to serwis płatniczy oferujący swoim klientom proste, bezpieczne i bezgotówkowe transakcje w sieci. Click2Pay daje nam możliwość przelewania środków finansowych z naszego konta jak i również na nasze konto o każdej porze dnia i nocy i w każdym miejscu na świecie. Click2Pay uznawany jest powszechnie za jeden z bezpieczniejszych i najbardziej godnych zaufania wśród portfelów elektronicznych pośredniczących w przekazywaniu środków finansowych, co przekłada się na duże zainteresowanie klientów zakładów sportowych tą metodą płatności.

Serwis Click2Pay działa jak portal elektroniczny, który możemy zasilić na kilka sposobów (kartą kredytową, przelewem bankowym itp.). Jeżeli zasililiśmy już swoje konto, możemy poczuć się jakby nasze środki spoczywały na koncie bankowym, z którego w każdej chwili możemy dokonać błyskawicznego przelewu na konto danego bukmachera. Jak to zrobić? O tym poniżej.

Jak wpłacić pieniądze Click2Pay do bukmachera? – krok po krokuw górę

  1. Zarejestruj swoje konto osobiste w serwisie Click2Pay.com, wprowadzając swoje dane.
  2. Wejdź na stronę bukmachera, wybierz zakładkę "Moje konto" ----> "Wpłata''----> "Click2Pay".
  3. Wpisz swoje dane z serwisu Click2Pay wypełniając specjalny formularz.
  4. W ciągu 1 dnia roboczego środki pojawią się na twoim koncie. 

Jakie firmy bukmacherskie mają opcje płatniczą Click2Pay?w górę

Click2Pay to bardzo popularna opcja wpłaty. Znajdziesz ją właściwie u każdego bukmachera internetowego, zwłaszcza tych angielskich, ale także i azjatyckich. Bet365, Bwin, William Hill, Ladbrokes, Betsson, Unibet, 12 Bet, Mansion, 888Sport to tylko niektóre z firm, które proponują tą metodę wpłaty na swoje konta bukmacherskie.

Jakie są korzyści z przelewania pieniędzy przez Click2Pay?w górę

Największą korzyścią Click2Pay jest stosunkowo krótki czas księgowania twoich wpłat. Zazwyczaj dokonywane jest to ciągu tego samego dnia, pod warunkiem, że zlecimy nasz depozyt najpóźniej do godzin południowych. Niewątpliwym plusem jest także fakt, że jak na portfel elektroniczny mamy dość wysokie limity wpłat, co rzadko spotyka się w innych tego typu serwisach pośredniczących. Atutem Clic2Pay jest także support, który odpowie na nasze pytania w wielu językach. Czasami wpłaty przez Click2Pay pozwalają nam otrzymać bonus, a depozyty składane innymi metodami niestety nie dają nam takiego przywileju. Takie praktyki stosowały w przeszłości już GB i 5Dimes.

Wady wynikające z korzystania z Click2Payw górę

Click2Pay to pośrednik między twoim bankiem, a bukmacherem internetowym. Funkcjonuje więc zgodnie z zasadą: "nie ma nic za darmo" . To właśnie opłaty za wpłaty z tego serwisu są jego największą wadą. Można dokonywać je na dwa sposoby kartą płatniczą – prowizja 3% lub też przelewem bankowym... do zagranicznego banku, co wiąże się również z pewną prowizją.

Podsumowanie Click2Payw górę

Click2Pay to raczej alternatywa dla graczy z wysp, a nie Europy kontynentalnej. System ten sprawdza się i cieszy sporym powodzeniem w takich krajach jak Anglia, Szkocja, Irlandia. Dla Europejczyków, jest z pewnością wiele szybszych i mniej kosztownych opcji płatniczych. Trudno spodziewać się by Click2Pay stał się tak popularny jak choćby Moneybookers/Skrill.