Bukmacher youwin

Nasza ocena:

(1/10)
Ocena użytkowników:

(0/10)

Recenzja

YouWin to średniej klasy portal, który był wcześniej znany pod nazwą WinUnited, a potem jako Uwin, którego ambasadorem został Boris Becker - niemiecki tenisista, który w 1985 roku zdobył mistrzostwo Wimbledonu mając zaledwie 17 lat.

YouWin nie wyróżnia się niczym szczególnym. Przeciętne kursy, mniejsza ilość oferowanych zakładów niż u renomowanych bukmacherów i każda wpłata obciążona prowizją (min. 1 €) nie wpływają na poprawę opinii o tym portalu.

Plusy? Promocje dla nowych i obecnych użytkowników i ciągłe powiększanie oferty (m.in. o polską siatkówkę). Ale nie skorzystają z tego wszyscy, gdyż od końca 2013 roku Polacy już nie mogą się zarejestrować w serwisie, a Ci którzy zdąrzyli założyć konto przed tą datą zostali subtelnie wykreśleni klauzulą w regulaminie (wykluczone kraje: Albania, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Burkina Faso, Croatia, Estonia, Georgia, Latvia, Lithuania, Moldova, Poland, Portugal, Romania, Russia, Serbia, Slovenia, Ukraine, Vietnam).

Osoby nieznające języków obcych również nie mają czego szukać na tym portalu, gdyż nie doczekał się tłumaczenia na polski.

Kanały wpłat

Minimalna wpłata: 10 €

Kanały wypłat

Minimalna wypłata: 10 €

Wersje językowe

angielski, niemiecki, chiński

Obsługiwane waluty

EUR, USD, GBP

Opinie, komentarze i oceny

Brak komentarzy

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.