Bukmacher Winner

Nasza ocena:

(1/10)
Ocena użytkowników:

(0/10)

Recenzja

Winner o sobie: "Wspieramy odpowiedzialny hazard. Zgodnie z naszą wizją, w kasynie Winner nieustannie dążymy do zadowolenia graczy i zapewnienia najlepszej kombinacji internetowych usług rozrywkowych oraz nagród dla użytkowników. Pod marką Winner rozwijamy i zapewniamy najwyższej jakości serwis klasycznego kasyna, pokera, bingo, gier społecznościowych, zdrapek oraz kasyna na żywo i kasyna na urządzenia mobilne. Turnieje, promocje i programy lojalnościowe w kasynie Winner za każdym razem przyćmiewają ofertę konkurencji.Na naszych użytkowników na każdym kroku czeka niepowtarzalne doświadczenie gry dzięki wiodącemu na rynku oprogramowaniu firmy Playtech. Intuicyjny układ, atrakcyjne grafiki i dźwięk, a przede wszystkim łatwa dostępność składają się na niezwykle wciągające doświadczenie gry. Zarejestruj bezpłatne konto i jeszcze dziś zostań zwycięzcą."

Z przyjemnością stwierdzam, że zamiar pokrył się z realiami i portal ten ma szansę wejść na szczyty rankingów bukmacherów. Atrakcyjne promocje, chwytliwe hasło reklamowe i bardzo przejrzysta strona obiecują ciekawie spędzony czas.

Miłym elementem jest dostosowanvie języka do rejonu, np. język angielski jest dostępny w 6 wariantach (angielski, angielski [IE], angielski [NZ], angielski [ZA], angielski [AU], angielski [CA]), a niemiecki w 2 (niemiecki, niemiecki [AT]). Jednakże należy mieć na uwadze, iż tłumaczenie jest nadal w trakcie prac.

Minimalna wpłata: 1 €Minimalna wypłata: 1 €

Wersje językowe

polski, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, norweski, portugalski, szwedzki, grecki, rosyjski, ukraiński, chiński

Obsługiwane waluty

EUR, USD, GBP, CAD, RUB, CNY, SEK, AUD, NOK, ZAR

Opinie, komentarze i oceny

Brak komentarzy

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.