Bukmacher winmasters

Nasza ocena:

(9/10)
Ocena użytkowników:

(0/10)

Recenzja

Winmasters to całkowicie spolszczony bukmacher z wysokim bonusem startowym i przyzwoitą ofertą na zakłady bukmacherskie.

Jest to bukmacher zdecydowanie dla rekreacyjnych typerów gdyż bardzo szybko wprowadza limity na kontach wygrywających graczy i kilku dniach postawienie kwoty większej niż 50-70zł może być niemożliwe.

Winmasters powstał w połowie 2014 roku, należy do maltańskiej spółki WM Interactive Limited licencjonowany jest w egzotycznym Curacao.

Pomimo mocnego limitowania wygrywających graczy Winmasters przebojem zdobywa polski rynek dzięki dobrej promocji startowej, wysokiej jakości obsługi klienta w języku polskim oraz bardzo dobrze przygotowanej polskiej wersji językowej strony.

winmasters oferuje zakłady sportowe, kasyno, gry i pokera online w najbardziej przyjaznym i ekscytującym wydaniu. Stworzony przez zespół z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży, winmasters ma zapewnić swoim klientom najlepszą rozrywkę online.

winmasters  jest marką WM Interactive Limited, spółki zarejestrowanej na Malcie 15. maja 2014, z siedzibą w Office 1/3476, Level G, Quantum House 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex XBX 1120, Malta, z numerem rejestracyjnym firmy C-65151, regulowaną przez Lotteries and Gaming Authority of Malta, działającej na licencji No. LGA/CL1/1033/2014, wydanej przez LGA- udzielonej w dniu 3. grudnia 2014. Microgaming Quick Fire, NetEnt, Poker oraz Zakłady sportowe działają na podstawie licencji No.1668/JAZ wydanej przez Curacao eGaming, autoryzowanej i regulowanej przez Rząd Curacao.

 

Kanały wpłat

Minimalna wpłata: 40 zł

Kanały wypłat

Minimalna wypłata: 80 zł

Wersje językowe

polski, angielski, grecki, węgierski, czeski, rumuński, rosyjski, portugalski

Obsługiwane waluty

CZK, RON, HUF, RUB, PLN, EUR, USD

Opinie, komentarze i oceny

Brak komentarzy

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.