Bukmacher William Hill

Nasza ocena:

(9/10)
Ocena użytkowników:

(0/10)

Recenzja

Serwis bukmacherski online William Hill prowadzony jest przez WHG (International) Limited (RGL nr 034 i 042), firmę zarejestrowaną w Gibraltarze, licencjonowaną przez Rząd Gibraltaru i regulowaną przez Komisję Hazardową Gibraltaru.

Strona William HillWilliam Hill jest tradycyjym brytyjskim bukmacherem, który istnieje od 1934 roku. William Hill jest jednym z najbardziej znanych nazwisk w branży świadczących usługi bukmacherskie na trzech kanałach: w Internecie, na ulicy (działa w około 2300 punktów przyjmowania zakładów w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii) oraz w telefonie. William Hill oferuje specjalne rodzaje zakładów na tenisa i piłkę nożną. Strona jest tłumaczona w ponad 20 wersjach językowych.

Firma ta udostępnia również możliwość obstawiania zakładów również w mniej popularnych dyscyplinach sportowych takich jak snooker czy hokej na trawie.

Dzięki tak unikalnemu połączeniu i doskonale rozbudowanej pomocy technicznej, na którą składa się kilkuset konsultantów z różnych krajów świata William Hill od wielu lat cieszy się stale rosnącą popularnością i uznaniem swoich klientów. Warto przyjrzeć się głębiej tej marce.

Brytyjski bukmacher jest również notowany na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2010 roku William Hill przeniósł swoją sekcję zakładów online (zakłady sportowe oraz gry) na Gibraltar.

Zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla każdego gracza zakładów sportowych!

Kanały wpłat

Minimalna wpłata: Paysafecard i Ukash: 5 € | Pozostałe formy płatności minimum 10 €

Kanały wypłat

Minimalna wypłata: Skrill, Neteller, PayPal, ClickandBuy, Click2Pay, Karta kredytowa i debetowa: 5 £ | Pozostałe: 25 £

Wersje językowe

czeski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, japoński, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słoweński, hiszpański, szwedzki

Obsługiwane waluty

EUR, GBP, AUD, CAD, USD, DKK, SEK, JPY, SGD, HKD, CHF

Opinie, komentarze i oceny

Brak komentarzy

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.