Bukmacher STS

Nasza ocena:

(1/10)
Ocena użytkowników:

(10/10)

Recenzja

STS, czyli Star-Typ Sport prowadzi swoją działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP.

Star-Typ Sport powstała w 1997 roku. W chwili obecnej posiada już ponad 380 punktów przyjmowania zakładów w całej Polsce.

Star-Typ Sport sprzedaje w swoich punktach tygodnik "Magazyn STS" zawierający każdorazowo listę ponad 1500 różnych wydarzeń sportowych, spośród których uczestnicy gry wybierają i typują wyniki interesujących ich meczy piłkarskich, hokejowych, turniejów tenisowych, wyścigów formuły jeden, skoków narciarskich oraz innych wydarzeń popularnych dyscyplin sportowych.

Zakłady Bukmacherskie STS to dla wielu już historia. W polskiej rzeczywistości gdzie z każdego kuponu państwo zabiera 12% jest niesamowicie trudnym, aby w ogóle móc zarobić na zakładach. W dodatku kursy zawierają ogromną marżę (11%), gdzie w Internecie standardem jest 8%, a często można znaleźć marżę tylko 2-3%.

Bukmacherzy naziemni są coraz rzadziej odwiedzani i powoli odchodzą do lamusa. Kwestią czasu jest ich bankructwo, gdyż gracze wolą korzystać z o wiele atrakcyjniejszej oferty bukmacherów online. W STS będzie grało tylko starsze pokolenie, które nie wie co to Internet.

Polecamy korzystać z bukmacherów internetowych dla Polaków, gdyż mają przede wszystkim lepsze kursy i bogatszą ofertę.

Kanały wpłat

Minimalna wpłata: b.d.

Kanały wypłat

Minimalna wypłata: b.d.

Wersje językowe

polski

Obsługiwane waluty

PLN

Opinie, komentarze i oceny

kemocikx | 2013-11-25 22:34 | ocena:

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.