Bukmacher SBOBET

Nasza ocena:

(1/10)
Ocena użytkowników:

(0/10)

Recenzja

SBObet jest internetowym, renomowanym bukmacherem azjatyckim dostępnym online od 2003 roku. Działa w Azji na licencji Filipin, a w Europie na licencji wiarygodnych wysp Isle of Man. Bukmacher posiada wysoki SBR ranking A- .

Na corocznym EGR Awards, organizowanym przez eGaming Review Magazine SBObet otrzymał nagrodę "Azjatycki Bukmacher Roku" w 2009 i 2010 roku. EGR Awards to hazardowy odpowiednik filmowych Oskarów.

SBObet jest dostępny w 10 językach i walutach do wyboru. Minimalna i maksymalna stawka zależy od zdarzenia. Można ją zobaczyć przed zagraniem.

Sponsoring

SBObet był sponsorem na koszulkach angielskich drużyn West Ham United w sezonach 2008/09-2013/14 i Cardiff City w sezonie 2010/2011.

Kontrowersje

W październiku 2008 SBObet został poproszony przez The Football Association (FA) by dostarczy wszelkie dowody mogące świadczyć, że mecz Norwich - Derby został ustawiony. SBObet odmówił prośbie FA, tłumacząc że byłoby to "nadmierne" (ang. excessive) i naruszałoby prywatność klientów. FA ostatecznie nie znalazło dowodu na ustawienie wyniku tego spotkania.

W październiku 2009 reprezentanci Premier League skrytykowali 188bet i SBObet za oferowanie na żywo kursów na mecze akademickie twierdząc, że aktywność sportowa dzieci i młodzieży nie powinna być wystawiona na międzynarodowe organizacje hazardowe. Obaj bukmacherzy zawiesili wymienione zakłady i zwrócili się z prośbą o doprecyzowanie, które dokładnie rynki mogą oferować.

SBObet o sobie

SBObet jest jedną z czołowych światowych branż gier online.

SBObet zwyciężył Nagrodę Roku Asiatyckich Operatorów w roku 2009 i 2010. Oferuje ponad 1000 zdarzeń sportowych wszystkich głównych lig piłki nożnej i międzynarodowych imprez sportowych. SBObet prowadzi również kursy na żywo piłki nożnej z szybkimi wypłatami, łatwym dostępem i szybkimi zakładami online przez całą dobę.

Minimalna wpłata: 20 €Minimalna wypłata: 20 €

Wersje językowe

angielski, rosyjski, hiszpański, niemiecki, indonezyjski, wietnamski, chiński, japoński, koreański

Obsługiwane waluty

GBP, EUR, SGD, YEN, JPY, HKD

Opinie, komentarze i oceny

Brak komentarzy

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.