Bukmacher Pinnacle Sports

Nasza ocena:

(10/10)
Ocena użytkowników:

(0/10)

Recenzja

Pinnacle Sports korzysta z wyjątkowego systemu bukmacherskiego opartego na niskich marżach i dużych obrotach. Dzięki temu może oferować najlepsze kursy i najwyższe limity w sieci.

Strona Pinnacle SportsW przeciwieństwie do konkurentów Pinnacle Sports mile wita zwycięzców. Nie obawiają się graczy odnoszących sukcesy.

Serwis Pinnacle Sports jest wyjątkowy na tle konkurencji z uwagi na jawność działania. Informując klientów o zasadach swojego unikalnego systemu, wiedząc, że będą w stanie docenić jego wartość. Bukmacherstwo opiera się na marżach, a marże Pinnacle Sports należą do najniższych, co z kolei przekłada się na najlepsze kursy dla klientów. Dlatego właśnie w Pinnacle Sports masz największe szanse na duże wygrane.

Wielu obstawiających przyciągają kursy oferowane przez popularne giełdy zakładów min. Betfair. Są one porównywalne z kursami w Pinnacle Sports, a należy pamiętać, że giełdy pobierają 5% prowizji od wszystkich wygranych zakładów. Gracze odnoszący szczególne sukcesy są często obarczani dodatkowymi kosztami, co umniejsza wartość wysokich kursów. Pinnacle Sports nie pobiera żadnych prowizji od wygranych zakładów!

Pinnacle Sports jest absolutnie najlepszym bukmacherem z aktualnie dostępnych na rynku. Dodatkowo teraz już wersji polskojęzycznej obsługując również polską walutę. Obowiązkowa pozycja dla każdego gracza!

Kliknij i dowiedz się jak wnieść pierwszy zakład w Pinnacle Sports.

Kanały wpłat

Minimalna wpłata: Przelewy24: 10 zł | Skrill, Neteller, Przelew bankowy : 25 zł

Kanały wypłat

Minimalna wypłata: Skrill, Neteller, ClickandBuy i Przelew bankowy: 25 zł | EntroPay: równowartość 15 € na transakcję

Wersje językowe

chiński, czeski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, hebrajski, włoski, japoński, koreański, norweski, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki

Obsługiwane waluty

AUD, GBP, CAD, RMB, CZK, DKK, EUR, HKD, JPY, MYR, MXN, NZD, NOK, PLN, SGD, SEK, TWD, THB, USD

Opinie, komentarze i oceny

Brak komentarzy

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.