Bukmacher Fortuna

Nasza ocena:

(10/10)
Ocena użytkowników:

(0/10)

Recenzja

Przedmiotem działalności bukmachera FORTUNA zakłady online Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, kulturalnych, społecznych i politycznych.

Strona Fortuny

FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej. Działa na podstawie decyzji Ministra Finansów, jako legalny polski bukmacher.

FORTUNA posiada obecnie sieć blisko 580 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około 1.000 pracowników.

FORTUNA jako pierwsza w Polsce firma bukmacherska udostępniła swoim klientom obstawiania przez internet, LIVE i sporty witrualne.

Według nas FORTUNA jest bardzo atrakcyjną propozycją z uwagi na to, że ma zakłady na większość wydarzeń w wystarczającej ilości kombinacji. Przede wszystkim to legalny polski bukmacher z odpowiednimi licencjami i uprawnieniami, więc wszyskie wygrane są w pełni legalne i opodatkowane. Kursy są bardzo atrakcyjne, a obsługa strony online oraz aplikacji mobilnej bardzo intuicyjna.

Wpłata depozytu możliwa jest w czasie rzeczywistym w większości polskich bankach, a także BLIKiem i SKRILLem

Kanały wpłat

Minimalna wpłata: 1 zł

Kanały wypłat

Minimalna wypłata: 100 000 zł

Wersje językowe

polska, czeska, słowacka

Obsługiwane waluty

PLN

Opinie, komentarze i oceny

Brak komentarzy

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.