Bukmacher bwin

Nasza ocena:

(8/10)
Ocena użytkowników:

(9/10)

Recenzja

Strona bwinFirma bwin powstała w 1999 roku pod nazwą Simon Bold (Gibraltar) Ltd. i w 2001 została przejęta w 100 procentach przez notowaną na giełdzie i mającą siedzibę w Wiedniu firmę bwin Interactive Entertainment AG.

Obecnie spółka ta jest częścią grupy bwin.party, a główną spółką matką jest bwin.party digital entertainment plc, spółka zarejestrowana na Gibraltarze oraz notowana na londyńskiej giełdzie.

bwin, wcześniej znany jako Betandwin oferuje do 30.000 zakładów na dobę w ponad 90 dyscyplinach z całego świata. Bukmacher oferuje swoje usługi w 22 wersjach językowych a jego popularność rośnie w ciągu ostatnich kilku lat.

Na sukces i szacunek jakim cieszy się ta firma złożyła się obecnie najbogatsza oferta na zakłady sportowe w sieci, poparta doskonale rozbudowaną platformą wydarzeń "na żywo", z których większość jest bardzo często transmitowana. bwin zdobywa liczne wyróżnienia i nagrody jako najlepszy bukmacher internetowy. W roku 2010 w prestiżowym konkursie Egaming Awards zdobył nagrodę w kategorii: Najlepszy bukmacher Europy 2010.

Warunkiem rejestracji jest jednak miejsce zamieszkania w kraju skąd bwin przyjmuje zakłady bukmacherskie. Nigdy nie podawaj nieprawdziwych danych w formularzu, ponieważ konto zostanie zablokowane przy próbie wypłaty wygranej.

Kanały wpłat

Minimalna wpłata: Skrill, Przelewy 24, paysafecard, Neteller, Przelew bankowy: 31 zł | Ukash, FreeBet: wartość kuponu

Kanały wypłat

Minimalna wypłata: Skrill, Przelew bankowy: 120 zł

Wersje językowe

bułgarski, chorwacki, czeski, duński, angielski, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, słowacki, słoweński, hiszpański, szwedzki, turecki

Obsługiwane waluty

ARS, GBP, BGN, CZK, DKK, EEK, EUR, HUF, MXN, NOK, PLN, RON, RUB, SEK, CHF, USD

Opinie, komentarze i oceny

kris | 2014-01-08 00:29 | ocena:

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.