Bukmacher Betfair

Nasza ocena:

(9/10)
Ocena użytkowników:

(0/10)

Recenzja

betfair jest największą giełdą zakładów na świecie, bardzo popularną także w Polsce.

Strona betfairCechą unikalną tej firmy jest to, że  możemy zarobić jeszcze przed pierwszym gwizdkiem spotkania. Mamy taką możliwość dzięki wcieleniu się w bukmachera - to my wystawiamy kursy a w odpowiednim momencie możemy je sprzedać i generować zyski.

betfair (The Sporting Exchange Limited) założona została w sierpniu 1999 i jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną w Anglii i Walii. Siedziba spółki znajduje się w Londynie.

Firma jest także legalnie zarejestrowana na Giblartarze i Malcie. Regulacje prawne obowiązujące na terenie Europy zapewniają jakość oferowanych przez nich usług.

Członek Gibraltar Licensing Authority (GLA), Lotteries and Gaming Authority (LGA), Tasmanian Gaming Commission (TSA), Amministrazione Autonoma dei Monopoli di Stato (AAMS) i UK Gambling Commission.

Oferta na zakłady sportowe w betfair jest imponująca. Nie brakuje tu właściwie niczego. Piłka nożna, ręczna, wodna, koszykówka, siatkówka, tenis, hokej na lodzie, rugby, rzutki, snooker, kolarstwo, golf, futbol amerykański, wyścigi konne, chartów, a nawet wędkarstwo – to tylko niektóre ze sportów, które czekają na nas w betfair!

Brytyjska firma ma najwyższy możliwy ranking SBR A+, co przekłada się na jej dynamiczny rozwój i stały napływ nowych klientów. Obecnie jest największą na świecie platformą nie tylko z zakładami sportowymi, ale też kasynem, pokerem i grami internetowymi. Te wszystkie cechy sprawiają, że betfair jest największą giełdą zakładów na świecie i z pewnością godną polecenia marką.

Kanały wpłat

Minimalna wpłata: paysafecard: 5 € | Przelew bankowy: 10 € | Skrill: 10 € | ClickandBuy: 15 € | Neteller: 15 € | Przelewy24: 20 €

Kanały wypłat

Minimalna wypłata: Dozwolonym kanałem wypłaty jest metoda, którą wpłaciliśmy: 5 €

Wersje językowe

duński, angielski, niemiecki, grecki, włoski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki

Obsługiwane waluty

AUD, GBP, CAD, DKK, EUR, HKD, NOK, SGD, SEK, USD

Opinie, komentarze i oceny

Brak komentarzy

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.