Live streaming video

Przedstawiamy jak w łatwy sposób oglądąć na żywo transmisje sportowe u bukmchera.

Live streaming video to inaczej transmisje sportowe u bukmacherów podczas których jednocześnie można obstawiać zakłady. W zależności od bukmachera usługa może nazywac się różnie np: LIVE TV, LIVE IN PLAY, LIVE BETTING lub LIVE STREAMING.

Linki do transmisji sportowych znajdziesz na stronie transmisje na żywo. Dostępne są tam również wszystkie transmisje sportowe oferowane przez bukmacherów.

Zdecydowanie najpopularniejszymi sportami, jakie można oglądać poprzez specjalne playery zakładów bukmacherskich są piłka nożna oraz tenis. Jeśli chodzi o futbol, to największą gratką dla typerów jest oglądanie hiszpańskiej Primera Divison.

Najbardziej okazałą ofertę meczów transmitowanych na żywo posiada bet365, który oferuje także spotkania ligi francuskiej, holenderskiej czy belgijskiej. Niezwykle popularne są także mecze drużyn biorących udział w różnych zmaganiach na terenie Azji (Chiny, Japonia, Korea Płd.).

Poza bet365 Live TV oferuje też min.: bwin (wymagany depozyt), sportingbet (tylko otwarcie konta), Unibet, bet-at-home, betfair oraz expekt.
Spis wszystkich bukmacherów udostępniających transmisje z wydarzeń sportowych tzw. Live TV znajdziesz w naszym rankingu.

Na tej stronie zaprezentujemy krok po kroku jak za darmo oglądać transmisje sportowe - na przykładzie bet365.

Nalezy zacząć od wizyty na na stronie bet365 i bezpłatnej rejestracji. Nastepnie, tak jak to jest wskazane na poniższej grafice wchodzimy w zakładkę "Na żywo" znajdującą się u góry strony. Wyświetlą nam się wszystkie transmisje na żywo w tym, te które możemy jedynie obstawiać je na żywo. Aby przefiltrować wydarzenia i wyświetlić tylko takie, które są relacjonowane poprzez obraz wideo klikamy w ikonkę monitora.

Klikamy na wybraną transmisję. W momencie kiedy na koncie nie posiadamy środków zamiast transmisji wyświeli się nam informacja: "Przekaz na żywo jest dostępny. Zasil swoje konto". Informacja oznacza, że należy mieć dodatnie konto aby móć oglądać transmisje sportowe. Pamiętaj, że za samo oglądanie transmisji nie są pobierane żadne opłaty. Dokonując depozytu możesz go później wypłacić lub wykorzystać stawiając zakład.

Tak więc aby móc oglądać spotkanie dokonujemy depozytu. Aby zapoznać się ze wszystkimi metodami depozytu wchodzimy na stronę, gdzie opisujemy każdego z bukmacherów. Tam można zobaczyć jakie rodzaje depozytów są dla nas dostępne i jakie są ich minimalne kwoty - zobacz minimalne kwoty i rodzaje depozytów w bet365. Przy depozycie nie zapomniej skorzystać z bonusu.

Klikamy w link "Depozyt" obok naszego loginu. My wybraliśmy bezpieczną i co najważniejsze chroniącą naszą prywatność metodę płatności poprzez portfometkę Skrill.

Zobacz dlaczego warto używać portfeli elektronicznych na przykladzie Skrill.

Podczas depozytu w bet365 poprzez Skrill należy pamiętać, że adres mailowy przypisany w Skrill musi być zgodny z adresem mailowym przy naszym koncie bet365.

Potwierdzamy adres email i uzupełnijąc kwotę depozytu klikamy "Złóż depozyt".

Zostaliśmy przekierowani na stronę Skrill. Teraz adres strony zaczyna się od https://, a  oznacza on bezpieczne połączenie i tym samym jest to dla nas informacja, iż dostepu do konta Skrill nie będzie miał nikt - nawet bukmacher u którego składamy depozyt.

Wpisujemy hasło Skrill oraz potwierdzamy transakcje klikając "Login"
Za chwilę wyświetli nam się poniższa informacja:

Teraz możemy już korzystać z pełnej funkcjonalności konta jakie daje nam bet365 w tym również z możliwości oglądania transmisji sportowych na żywo.

Pamiętaj, że oglądając transmisje możesz jednoczesnie korzystać z funkcji Live betting. Live betting to typowanie na żywo, podczas trwania spotkania gdzie kursy zmieniając się z sekundy na sekundę. Więcej o tej usłudze znajdziesz na naszej stronie w dziale live betting - typuj na żywo.

Jeśli jeszcze nie masz konta w bet365 już wiesz jakie to proste, więc załóż je teraz i ciesz się z możliwości jakie ono daje.
Miłego oglądania! W razie dodatkowych pytań napisz do nas.