Bukmacher bet365

Nasza ocena:

(10/10)
Ocena użytkowników:

(10/10)

Recenzja

bet365 jest jednym z czołowych bukmacherów internetowych. Zostań klientem jednej z największych na świecie grup bukmacherskich online, obsługującą ponad 10 milionów klientów w 200 krajach. bet365 jest siódmą największą prywatną firmą w Wielkiej Brytanii.

Cieszy przede wszystkim jeden portfel dla systemu sportowego, kasyna, gier, pokera i bingo. Bardzo bogata oferta transmisji wideo na żywo dostępnych poprzez strone bukmachera. Każdego roku, bet365 oferuje ponad 40.000 przekazów na żywo, umożliwiając bieżące stawianie zakładów. Wśród najważniejszych wydarzeń sportowych znajdziesz tenisowe turnieje z cyklu Master Series oraz mecze z najciekawszych lig piłkarskich na świecie. 

bet365 jest dobrym i bezpiecznym wyborem, aby umieścić tam swoje pieniądze i je pomnażać. W bet365 znajdziemy szeroką gamę sportów, gdzie każdy znajdzie swój odpowiedni zakład.
Po rezygnacji bwin.party ze sporej części rynku europeiskiego w tym z Polski, bet365 jest liderem pod względem ilości oferowanych zakładów, bardzo bogatej oferty oraz ilości pozyskiwania nowych graczy.

Bukmacher posiada rewelacyjnie działający support 24/7 (e-mail, chat na żywo), który świadczy usługi na możliwie najwyższym poziomie, a także atrakcyjne bonusy bukmacherskie, dostępne są nie tylko dla początkujących, ale również stałych użytkowników.

Absolutnie topowy bukmacher, który powinien znaleźć na rozkładzie u każdego gracza!

Kanały wpłat

Minimalna wpłata: Ukash: 1 zł | Paysafecard: 20 zł | Karta kredytowa i debetowa: 25 zł | Skrill: 25 zł | Neteller i Click2Pay: 50 zł

Kanały wypłat

Minimalna wypłata: Skrill: 25 zł | Ukash: 50 zł | Karta kredytowa i debetowa: 50 zł | Neteller i Click2Pay: 50 zł

Wersje językowe

bułgarski, chiński, czeski, duński, angielski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, norweski, polski, portugalski, rumuński, słowacki, hiszpański, szwedzki

Obsługiwane waluty

ARS, AUD, BRL, GBP, BGN, CAD, RMB, CZK, DKK, EUR, HKD, HUF, ISK, INR, JPY, MYR, MXN, NZD, NOK, PLN, RON, SGD, ZAR, SEK, CHF, TWD, THB, USD

Opinie, komentarze i oceny

kris | 2014-01-02 22:58 | ocena:

Polecam! Gram w bet365 od dłuższego czasu i po tym jak bwin zawinął się z polskiego rynku to bet365 i Pinnacle Sports to najlepsi bukmacherzy Bet365 wygrywa z Pinnacle Sports min. możliwościami serwisu w tym transmisjami live streaming i bardzo bogatą ofertą.

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe

Aby dodać samą ocenę wystarczy wypełnić wszystkie poza treścią komentarza.