Treść artykułu

Nasza ocena: | Ocena użytkowników:

Recenzja aplikacji mobilnej bet365 na Android i iOS

Natchnieni interwencją Urzędu Celnego z Opola na stronę antyweb za recenzję aplikacji mobilnej bet365 na iOS i usunięciu tej recenzji - sami postanowiliśmy opublikować takową. Niniejsza recenzja jest odpowiedzią na zwiększone zainteresowanie tą aplikacją właśnie po tejże interwencji i nagłośnieniu sprawy przez media internetowe.
Większość wie skąd w ogóle całe zamieszanie, ale mniejsza o zamieszanie - przejdźmy do recenzji.

Dostępność aplikacji mobilnej bet365

Na stronie bet365 znaleźliśmy poniższą grafikę, która informuje nas, że aplikacja dotępna jest na: iPhone, iPad, BlackBerry, Android, Windows Phone i Nokie. Tak i Nie! Ponieważ aplikacje mobilne bet365 dotępne na tą chwilę są tylko na Androida, iPhone i iPad. W pozostałych przypadkach firma bet365 ma na myśli swoją mobilną wersję strony internetowej mobile.bet365.com.

Dostępność aplikacji bet365 opisana na stronieWarto jeszcze zaznaczyć, że na próżno szukać nam aplikacji bet365 na Google Play, ponieważ zwyczajnie jej tam nie ma na tą chwilę. Za to w App Store po wyszukaniu "bet365" aplikacja jest dostępna na iPhone'a i iPad'a, nawet co ciekawe bez ograniczeń regionalnych.

Pobierz aplikację bet365 na urządzenie mobilne

Zanim pobierzesz aplikację załóż konto w bet365 - najlepiej z naszego ref linka.

Konto możemy założyc na dwa sposoby. Pierwszy to formularz na stronie internetowe a drugi to również formularz z tym, że na mobilnej wersji tejże strony. Oczywiście polecamy pierwszy sposób ze względu na szybkość procesu rejestracji.

Aby pobrać apkę na swój iOS wystarczy wyszukać ją wpisując "bet365" w App Store. Co do Androida jak wcześniej wspomniałem nie znajdziemy jej w rodzinym sklepie Google Play, ale mamy ją dla Ciebie - wystarczy kliknąć w poniższą grafikę!

Kliknij i pobierz aplikacje bet365

Pamiętaj, że jeśli wcześniej nie ustawiłeś opcji instalacji aplikacji spoza Google Play na swoim androidzie musisz to zrobić aby móc zainstalować powyższą aplikację. W tym celu na swoim telefonie, musisz wejść w: Ustawienia => następnie Bezpieczeństwo => zaznacz pole wyboru Nieznane źródła

Działanie aplikacji mobilnej bet365 na naszym Androidzie

bet365 jest najbardziej popularną aplikacją dostępną na Android w dziedzinie zakładów sportowych.

Zapewne na to miano zasługuje dzięki tym, iż bet365 jest w ogóle najpopularniejszym bukmacherem online. Ciężko szukać łatwiejszą w obsłudze aplikację do zakładów. Ta jest przejżysta, szybka i działa bardzo płynnie.

Screenshot mobile bet365Screenshot mobile bet365Screenshot mobile bet365

Obsługa sprawia wrażenie zabawy i przyjemności, w przeciwieństwie do niektórych aplikacji do zakładów, nudnych i trudniejszych w obsłudze. Aplikacja bet365 jest wyposażona w wiele ciekawych funkcji nie odstając od wersji web zakładów.

Istnieje szeroka gama dyscyplin sportowych do wyboru, i można łatwo uzyskać dostęp do tej listy poprzez poręczny przycisk AZ na ekranie głównym. bet365 Android App daje Ci szansę uczestnictwa w zakładach sportowych na żywo w-play. Dziś bet365 robi to o wiele lepiej od konkurencyjnych aplikacji. Mimo, że gra jest na żywo i być może zegar tyka, nie czujesz, że straciłeś kontrolę procesu obstawiania. W ustawieniach jest szereg funkcji do usprawnienia i przyspieszenia obstawiania.

Screenshot mobile bet365Screenshot mobile bet365Screenshot mobile bet365

Aplikacja daje nam pełną funkcjonalność serwisu bet365 w wymiarze mobilnym. Dzięki aplikacji jesteśmy w stanie przejść pełen proces obstawiania poczynająć od dokonania depozytu, poprzez otrzymania bonusa, podglądu pełnych statystyk przedmeczowych, zawarcia zakładu, sprawdzenia kuponu i wypłaty wygranej na swoje konto bankowe czy portfel elektroniczny!

Screenshot mobile bet365Screenshot mobile bet365Screenshot mobile bet365

Jedną z kluczowych cech aplikacji bet365 jest jakość wspomnianzch statystyk. Aplikacja daje sporo informacji o uczestniku cyz zdarzeniu, które chcesz obstawić.

Screenshot mobile bet365Screenshot mobile bet365Screenshot mobile bet365

Największe wrażenie robią zakłady na żywo i streaming WIDEO, który sprawia, że ta aplikacja przewyższa konkurencję. Ilość transmisji jest obszerna i naprawdę można przenieść się do akcji w dowolnym momencie.

Aplikacja mobilna bet365 jest najlepszą na rynku oferującą obstawianie zakładów, ze względu na ilość wydarzeń, obszerność zakładów live czy transmisji wideo.

Screenshot mobile bet365Screenshot mobile bet365

Warto zaznaczyć, że aplikacja na Android czy iOS nie różnią się praktycznie niczym od mobile.bet365.com co sprawia, że obsługa jest bardzo intuicyjna na każdym z urządzeń, w tym z na tabletach.

Polecamy Wam serdecznie aplikację bet365 i zachęcamy każdego aby ją wypróbowł. Przekonacie się, że jeśli bliskie są Wam zakłady to ta poozycja w Twoim urządzeniu mobilnym będzie obowiązkowa!


Powiązane:

Opis bukmachera bet365
Ranking bukmacherski i pozycja bet365
​- Kliknij, aby załozyć konto u bukmachera bet365
- Live streaming video
- Zakłady na  żywo

Komentarze i oceny

Brak komentarzy

Twój komentarz

* - pola obowiązkowe